KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145012
nr 1414 5012
Barbara Piwarska
(f. 1933), Polen
Oljemålning, Hus. Signerad, 1973. Olja på pannå. 40x31, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Barbara Piwarska, bildkonstnär född 1933.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:16:56
18/8 10:50:35
Lis Husberg (f. 1920)